Forum www.1clo23.fora.pl Strona Główna
»
Aktualności
Napisz odpowiedź
Użytkownik
Temat
Treść wiadomości
Emotikony
Więcej Ikon
Kolor:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańćzowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Mały
Normalny
Duży
Ogromny
Zamknij Tagi
Opcje
HTML:
TAK
BBCode
:
TAK
Uśmieszki:
TAK
Wyłącz HTML w tym poście
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Wybierz forum
Menu
----------------
Aktualności
Hołmłerk
Wycieczki
Nasza Klasa
Info dla nie obczajonych ;)
Szkolne sprawy :)
FOotki
Poza Szkołą
----------------
Music corner
Games corner
Movies corner
Sport
Humor
Hobby
Fotografia:]
Przegląd tematu
Autor
Wiadomość
Juukla
Wysłany: Sob 20:44, 22 Mar 2014
Temat postu: Idea gĹodĂłwki jest taka, Ĺźeby zamknÄ Ä ukĹad pokarmowy
StosowaĹam chyba juz wszystkie diety ..
portal społecznościowy
Wieczorami wracajÄ do siebie, a ja wypompowana na maxa tylko o Ĺóşku marzÄ.
im wiecej wiem tym wydaje sie mniej wiem
Ja siÄ bÄdÄ operowaĹa w BiaĹymstoku.
Ja osobiĹcie za pierwszym razem miaĹam taki wĹaĹnie problem.
No tak..mieszkasz za granica..z tego co juz pisala jedna forumowiczka,ze za granica maja spore wymagania,ale ja wierze w szczescie i ty tez uwierz,a modlitwa zostanie wysluchana.Pozdrawiam
MoĹźe powodem przez ktĂłrego masz kĹopoty z zaĹniÄciem sÄ problemy zdrowotne, najlepiej bÄdzie abyĹ udaĹa siÄ do lekarza, ktĂłry stwierdzi jakie sÄ przyczyny twoich trudnoĹci w zaĹniÄciu.
uszy i pÄpek ...
portal społecznościowy
CzeĹÄ
JA na to wchodzÄ i nie ma Ĺźadnych ÄwiczeĹ... ma programy treningowe i wszystko sterowane na komputerku chodzi ci o poronienienie ? trzymam za was kciuki. Pozdrawiam wszystkich na topiku
ogloszenia towarzyskie
1. Sam podrywalem dziewczyny i to duzo, juz za mna i naprawde to mnie nie obchodzi ale w tym jest problem. Moja ma dopiero 6 i najgorsze jeszcze przede mnÄ Tak jak Jola napisala w sklepach ,w dziale ze zdrowa zywnoscia albo w piekarni ( ja pytalam i sprzedali )albo kupuje czasem w miejscowosci gdzie jest mlyn i maja sklepik firmowy ,tam jest duzo gatunkow maki.Ja pieke albo z maki pszennej razowej albo z zytniej razowej albo z orkiszowej razowej-ta ostatnia kupowalam droga wysylkowa Kiedys trafilam na nia w dziale ze drowa zywnoscia ale dzial juz zlikwidowano.Poza tym nie mam mozliwosci kupic maki w moim miescie bo nie ma nigdzie ,dlatego czasem ide do piekarni. W koĹcu zaoszczÄdziĹam na niezwracaniu. UsnÄĹam w trakcie rozmowy, z telefonem przy uchu .... no sa studia.
Dziekuje Wam za odpowiedzi.
Do tego Yasmin oraz wĹaĹnie LuteinÄ.
Borsuczej
Po pierwsze czy masz dĹugie wĹosy, bo im dĹuĹźsze tym mniej siÄ krÄcÄ gdyĹź sÄ cieĹźsze i grawitacja czy ni swoje.
Lece tam 12 lipca..
OczywiĹcie Äwiczenia fizyczne teĹź odgrywajÄ ogromnÄ rolÄ w temacie odĹźywianie\utrzymywanie ĹÄ dnej sylwetki ciaĹa.
Katarzyny 2/1).
prawdziwa blondynka
fora.pl
- załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
© phpBB Group
Theme designed for
Trushkin.net
|
Themes Database
.
Regulamin